Novinky

17.11.2014

MIKULÁŠSKÉ MENU

Čertův uzený jazyk s dábelskou omáčkou

*****

Silný vývar z Čertovy oháňky s domácími nudlemi a zeleninou

*****

Čertova kopýtka z vepřové panenky s pancettou a smetanovým bramborem

*****

Pečené jablko v andělském županu s vanilkovým krémem

 

cena za menu 390,- Kč

Pro rezervace od 17:00 - 19:00 bude účtováno vstupné 100,- Kč na dospělou osobu.

V případě konzumace za jídlo 390,-Kč/dospělou osobu, BUDE vstupné odečteno !! Děkujeme za pochopení


20.06.2014

Mistr Karel Gott

Dnes nás svojí návštěvou potěšil Mistr Karel Gott.


12.04.2014

Nová nabídka šéfkuchaře

Náš šéfkuchař pro Vás připravil novou speciální nabídku vybraných štředomořských specialit. Přijďte si pochutnat na marinovaných mořských plodech, pečeném jehněčím kolenu na špenátovém rizotu či na grilovaném špízu z tygřích krevet s pikantním zeleninovým kuskusem.


01.08.2013

Speciality na grilu v Del Corso

Vážení hosté,

Léto je v plném proudu a proto si pro Vás naši kuchaři nachystali speciality připravené na grilu. Můžete se například těšit na na čerstvého grilovaného mořského vlka s máslovým bramborem či vepřovou panenku grilovanou ve slanině, plněnou sušenými švestkami, podávanou se šťouchanými brambory a omáčkou demi-glass, jako předkrm doporučujeme ústřice nebo grilovanou chobotnici na čerstvém salátu. K těmto pokrmům si múžete vybrat víno z našeho širokého vinného lístku.

Na Vaši návštěvu se těší team Del Corso


09.11.2012

Nové pivo v Del Corso

Rádi bychom vám oznámili, že naše restaurace uzavřela exkluzivní smlouvu se známým pivovarem Staropramen a od dnešního dne vám budeme moci nabídnout točená piva Stella Artois, Staropramen a také točený Staropramen nealko. Zveme vás na sklenici dobře vychlazeného pivka.


20.02.2013

Nová vína v Del Corso

Naše restaurace by se vám ráda pochlubila novým vinným lístkem. Tentokrát jsme zvolili výběr z celého světa a známých regionů. Můžeme vám nabídnout vína od světoznámých vinařů jakko např. Montes, Alois Lageder, Hugel and Fils, Louis Latour, Martinez Bujanda, Casanova di Neri a spousta dalších. Nezapomněli jsme ani na naše moravské vinaře. Jako vyjjímečné bychom i doporučili nově zalistované, vynikající šampaňské Bollinger, které jsme mohli shlédnout v seriálech Jamese Bonda.


01.02.2012

Domácí těstoviny v Del Corso

Jak ještě je možné zvýšit kvalitu pokrmů ?

Od 1. února bychom vám rádi nabídli možnost ochutnat naše domácí těstoviny, které jsou každé ráno připravovány naším kuchařským kolektivem.

Do naší nabídky jsme zařadili domácí noky, špagety, fettucine a pappardelle.

V případě vašeho zájmu, vám rádi nabídneme i možnost si zakoupit těstoviny " s sebou ", kde pro jejich dokončení potřebujete jen pár okamžiků.

Není nad domácí kvalitu, přijďte ochutnat.


26.03.2011

Mike Tyson

Dnes naší restauraci poctil návštěvou Mike Tyson, legenda boxu v těžké váze, který je na návštěvě v Praze, aby se zúčastnil galavečera bojových umění Heroes Gate 3 v Tesla aréně, kde předá pás mistra světa WKF vítězi titulového zápasu MMA.

Michael Gerard Tyson (30. červen 1966, Brooklyn, New York City) je "neporazitelný" šampion těžké váhy, bývalý americký profesionální boxer. Jako nejmladší boxer získal tituly těžké váhy organizací WBA, WBC a IBF najednou. WBC titul vyhrál když mu bylo 20 let, 4 měsíce a 22 dní, po Technickém KO Trevora Berbicka ve druhém kole. Jako jediný bojovník těžké váhy držel tituly těchto tří organizací současně, nikomu jinému se to zatím nepovedlo.

Zdroj: www.wikipedia.orgMenu emailem

Přihlaste se k odběru menu zde.


Virtuální prohlídka

Kde nás najdete?

Facebook

Del-Corso

Copyright © 2010 Ave Bohemia s.r.o.