Červená vína Cena:
  Cabernet Sauvignon „Turold“, pozdní sběr, Tanzberg, Mikulov, Česká republika
100% Cabernet Sauvignon. Víno má intenzivní červenou barvu a ovocnou vůni připomínající černý rybíz, černé bobulové ovoce, zralé višně s dotekem dubovosti v závěru. Vyzrálá, šťavnatá chuť s typickými odrůdovými tóny a lehkým dotekem čokolády.
490 Kč
  Cabernet Sauvignon, Montes, Colchagua valley, Chile
100% Cabernet Sauvignon. Zrálo 8 měsíců v „barikových“ sudech. Buket plný vůní po černém rybízu, jahodách, karamelu a skořici, s tóny černých třešní a čokolády. Plný, tělnatý Cabernet, s nádechem kořenitosti a chutí zralého červeného ovoce.
450 Kč
  Merlot „Pod Pálavou“, pozdní sběr, Tanzberg, Mikulov, Česká republika
100% Merlot. Vůně je výrazná, příjemně ovocná připomínající směs zralých malin, černého a červeného rybízu, v podtextu je cítit kořenitost s lehkým nádechem máty. Chuť je plná, svěží ovocná chuťově navazující na aroma směsi zralého zahradního ovoce.
490 Kč
  Pinot Noir, Louis Latour, Bourgogne, Francie
100% Pinot Noir. Milá, pro Pinot typická vůně s decentními tóny animálnosti. Šťavnatý, živý a jemný styl lehkého vína. Dobře strukturované víno s pevnou kostrou, podpořené pevnou tříslovinou.
790 Kč
  Pinot Noir, Bender, Pfalz, Německo
100% Pinot Noir. Milá pro Pinot typická vůně s decentními tóny animálnosti. Šťavnatý, živý a jemný styl lehkého vína. Dobře strukturované víno s pevnou kostrou, podpořené pevnou tříslovinou.
690 Kč
  Chianti Querceto, Castello di Querceto, Toskánsko, Itálie
Sangiovese 92%, Canaiolo 8%. Harmonická vůně s tóny koření, červeného ovoce a lesního podhoubí. Lehčí až středně plné víno s jemnou, šťavnatou a dobře vyváženou chuťí skvěle navazuje na vůni.
450 Kč
  Chianti Classico, Castello di Querceto, Toskánsko, Itálie
Sangiovese 92%, Canaiolo 8%. Šlechtic Alessandro Francois redukuje výnos ze svých vinic, tím získává koncentrované hrozny, které vytváří kulaté, měkké a příjemné víno. Úžasný buket drobného červeného ovoce a šťavnatá plná chuť připomínající třešně.
790 Kč
  Finca Antigua Ciclos, Martinez Bujanda, La Mancha, Španělsko
50% Merlot, 25% Cabernet, 25% Syrah. Plná a hluboká barva zralých třešní s křišťálově čistými odlesky. Buket navozuje příjemné pocity lesa, spadaného listí, náznaky balsamica s čerstvou mátou, tymiánem a eukalyptem. Dub dobře vyvažuje ovoce s nádechem ko
790 Kč
  Miguel Merino Gran Reserva, Miguel Merino, Rioja, Španělsko
96% Tempranillo, 4% Graciano. Aroma je krásně ovocné se stopami meruňky, švestky, koření a kakových bobů. V chuti je velmi plné s velkým tělem, příjemnou kyselinkou a krásnou harmonií. Víno zrálo 30 měsíců v sudech typu barrique.
1600 Kč
  Malbec, Kaiken, Mendoza, Argentina
93% Malbec, 7% Cabernet Sauvignon. Bohaté aroma po borůvkách a tmavém bobulovém ovoci doprovází vůně vanilky, čokolády a elegantní květinové tóny. Chutná po zralém červeném ovoci a čokoládě, s tóny ušlechtilého dřeva.
450 Kč
  Chateau Poitevin, Cru Bourgeois, Médoc, Francie
55 % Merlot, 40 % Cabernet, 5 % Petit verdot. Rodinné vinařství, které řídí Guillaume Poitevin obhospodařuje 41 ha vinic apelace Medoc AOC. Příjemná, harmonická vůně s tóny lesních plodů, ostružin a dotekem živočišnosti.
890 Kč
  Cote du Rhone Heritage Rouge, Ogier, Francie
70% Grenache, 25% Syrah, 5% Mourvédre Barva vína je intenzivní a čistě rubínově červená. V buketu dominuje vůně červeného ovoce a ostružin bohatě protkaných tóny koření a lékořice. Na patře je víno elegantní s hebkou tříslovinou a chutí po černém rybízu
590 Kč
  Amarone Villa Arvedi, Bertani, Valpolicella, Itálie
80% Corvina Veronese, 20% Rondinella Buket okouzlí vůní třešní, višní a lesního ovoce, spolu s tóny koření a sušeného ovoce. Na patře je víno středně plné a svěží, se sladkou třešňovou chutí a nádechem kořenitosti.
2490 Kč
  Barbaresco Ovello, Cascina Morassino, Piemonte, Itálie
100% Nebbiolo. Čisté a koncentrované ovocné aroma s tóny fialek, lesních plodů, pralinek a lékořice. Hluboká a bohatá struktura a vyzrálé třísloviny společně s vyváženou kyselinou a úžasně dlouhým závěrem.
1990 Kč
  Barolo Dagromis, Gaja, Piemonte, Itálie
Intenzivní barva, plné v nose s bohatou vůní peckového ovoce a květinovými tóny, dále se nádherně otevírá vůně lékořice, sušených bylin a koření. Uhlazený a dlouhotrvající konec. Koncentrované ovocné aroma s tóny fialek,,švestek, lesních plodů, pralinek a
2590 Kč
  Brunello di Montalcino Neri, Casanova di Neri, Montalcino, Itálie
100% Sangiovese. Giovanni Neri je otcem tohoto prestižního vinařství s mnoha úspěchy, dvakrát získal první místo mezi Top 100 nejlepšími víny světa. Elegantní a komplexní vůně s klasickým aroma sladkého koření, živočišnosti a tóny červeného ovoce.
2590 Kč
  Pinotage, Amani, Stellenbosch, J.A.R.
Pinotage 88.9%, Shiraz 5.5% a Viognier 5.5%. Vůně pikantní papriky, postupně přechází do vůně fialek. Chuť je čistá a svěží, se zemitými a lékořicovými podtóny. Víno s vyzrálou strukturou taninů a alkoholu, kterým dává vyniknout pevná kyselinka.
990 Kč
  Cignale, Castello di Querceto, Chianti, Itálie
90% Cabernet Souvignon, 10% Merlot. Cignale má intensivní rubínovou barvu a elegantní, rafinovanou vůni, zejména po černém rybízu, se zemitými tóny, s náznaky exotického santalového dřeva, fialek a lékořice. Chuť je harmonická, hluboká a dlouhá. Koncentra
2590 Kč
  Chateauneuf du Pape Cuvée Classique, Domaine Saint Préfert, Rhone, Francie
80% Granache, 10% Cinsault, 5% Mourvèdre, 5% Syrah Má tmavě rubínovou barvu s purpurovým nádechem. Nádherně sladký ovocný buket je plný aroma černých třešní, černého a červeného rybízu, provensálského koření a lékořice. Svěží, středně tělnaté víno s boha
1790 Kč

Zpět

Copyright © 2010 Ave Bohemia s.r.o.